24 Грудня 2019 р.

Відсутні квитанції на податкові накладні, відправлені на реєстрацію до ЄРПН

news-img1

Шановні користувачі!

Повідомляємо Вам, що починаючи з 21.12.2019 від ДПС України не надходять квитанції на податкові накладні, відправлені на реєстрацію до ЄРПН. Наразі це проблема масова. Однією з імовірних причин перебоїв в обробці податкових накладних приймальним шлюзом ДПС може бути розпочате розслідування Державного бюро розслідувань Києва спільно з Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС України, Департаментом стратегічних розробок Національної поліції України та Службою безпеки України, які викрили протиправну схему незаконного втручання до інформаційної бази даних ДПС України.

Відсутність квитанцій також підтверджують і дані моніторингу часу реєстрації ПН на сервері ДПС.

Пресслужба Державної податкової служби України сьогодні ввечері підтвердила вищевказане припущення та опублікувала новину щодо проведення слідчих дій у Державній фіскальній службі України та Державній податковій службі України починаючи з 19.12.2019 по теперішній час, в результаті чого електронні сервіси тимчасово функціонують не в повному обсязі.

Про повне відновлення електронних сервісів ДПС повідомить додатково.

Оскільки точно не відомо, коли відновиться реєстрація податкових накладних в ЄРПН, рекомендуємо користувачам для підтвердження часу та дати відправки податкових накладних на реєстрацію виконати наступні дії, описані в наших попередніх статтях.

Вас може зацікавити