29 Травня 2019 р.

Як підтвердити дату та час відправки ПН/РК на реєстрацію до ЄРПН?

news-img1

Шановні користувачі!

 

Наближається 31 травня, а значить згідно Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних останній день місяця який буде операційним днем для реєстрації податкових накладних та коригувань до них в ЄРПН за період.

Нажаль, непоодинокими є випадки, коли ПН/РК відправлені саме 15-го числа або в останній день місяця протягом операційного дня (8-ї до 20-ї години) реєструються в ЄРПН з запізненням, хоча були направлені на реєстрацію вчасно.

Все це призводить до:

  • Штрафу за несвоєчасну реєстрацію ПН (ст.120¹ ПКУ)

  • Перенесення права покупця на відображення ПК на наступний період.

З огляду на чисельні Ваші звернення щодо надання підтвердження щодо дати та часу відправки на реєстрації до ЄРПН податкових накладних та коригувань до них ми підготували детальний опис дій користувача з метою оперативного отримання ним інформації щодо хронологічного порядку його дій зі звітністю.

Для документального підтвердження дати та часу відправки ПН/РК користувачу необхідно в програмі обрати такі ПН/РК, натиснути правою кнопкою миші на звіті, обрати з контекстного меню функцію «Параметри звіту». Серед вкладок обрати «Історія звіту», в якій буде відображатися весь список дій користувача зі звітом, зокрема: дата та час створення звіту, підписання та відправки.

Дані вкладки «Параметри» параметрів звіту ідентифікують податкову накладну за номером та за датою виписки, оскільки містять назву XML-файлу.

Користувач програми має можливість самостійно експортувати всі ці дані з програми в xls-файл та роздрукувати для послідуючого надання вище згаданою інформації про дату та час відправки звітності на вимогу.

Додатково повідомляємо, що вкладка «XML» містить повний текст XML-файлу обраної податкової накладної, який повністю ідентифікує податкову накладну за всіма параметрами. Користувач може самостійно експортувати дані звіту в XML та роздрукувати.

Детальна інструкція по роботі з вкладками параметрів звіту розміщена на офіційному сайті Арт-звіт Pro (п. головного меню Довідка → п. 8. Робота зі звітами, податковими та акцизними накладними → п.п. 8.11 Перегляд параметрів документів).

Вас може зацікавити