Положення та Умови

Наведені Положення та Умови визначають правила користування веб-сайтом art-zvit.com.ua (надалі “веб-сайт”, “Арт-Звіт Pro”, “ми”, “наш”, “нас” тощо). Користуючись даним веб-сайтом, ви повністю погоджуєтеся з наведеними Положеннями та Умовами. Будь ласка, не використовуйте даний веб-сайт, якщо ви не згодні з тими чи іншими умовами, вказаними на цій сторінці.

Інформація щодо оплати послуг


Усі комерційні пропозиції, розрахунки та інші фінансові операції, які проводяться на веб-сайті регулюються згідно з чинним законодавством України. Ви, як користувач веб-сайту та/або клієнт компанії, зобов’язані дотримуватися усіх умов оплати, зазначених на цьому веб-сайті.
Для того, щоб зменшити ризик будь-яких шахрайських операцій, представники компанії можуть надсилати запити щодо пред’явлення документів, включаючи (але не обмежуючись) копії банківських виписок, документів, що посвідчують особу, тощо.

Права інтелектуальної власності


Згідно з даними Положеннями та Умовами, ви не маєте права відтворювати, розповсюджувати та використовувати будь-які елементи інтелектуальної власності компанії та/або афілійованих компаній у комерційних цілях. Суворо забороняється використовувати наші торгові марки, матеріали веб-сайту та інші елементи інтелектуальної власності. В іншому випадку, ми будемо змушені вжити юридичних заходів.

Розміщення інформації


На сторінках веб-сайту забороняється розміщувати інформацію, окремі матеріали чи висловлювання, що можуть бути інтерпретовані як наклепницькі, непристойні, незаконні або такі, які будь-яким чином порушують права інших користувачів або можуть вважатися недоречними. Компанія завжди намагається стежити за дотриманням даних норм на всіх сторінках веб-сайту.

Розміщення посилань


Урядові установи, інформаційні ресурси та ЗМІ можуть посилатися на веб-сайт без попереднього письмового дозволу компанії . Дані організації можуть посилатися на будь-яку сторінку веб-сайту, якщо розміщені посилання не вводять користувачів в оману, не передбачають спонсорство та/або підтримку даних організацій. Жодні посилання інших ресурсів на веб-сайт не означають, що компанія схвалює або підтримує їх.
Ми залишаємо за собою право розглядати запити інших веб-сайтів на розміщення посилань та схвалювати їх, але не несемо відповідальності за точність і достовірність інформації на даних веб-сайтах.
Якщо ви зацікавлені в розміщенні посилання на цей веб-сайт, ви повинні завчасно повідомити нас про це і зв’язатися з представниками компанії. Надішліть нам відповідний запит, вказавши свої ім’я, назву організації, яку ви представляєте, контактну інформацію та URL-адресу сторінки, на якій ви маєте намір розмістити посилання на веб-сайт.
Згідно з даними Положеннями та Умовами, ми залишаємо за собою право вимагати видалення будь-якого чи усіх посилань на цей веб-сайт.

Зміни та доповнення


Ми залишаємо за собою право вносити зміни та доповнення до наведених Положень та Умов, інформації, яка розміщена на інших сторінках веб-сайту, Політики Конфіденційності тощо. У випадку, якщо інформація буде змінена, відповідні зміни та/або доповнення будуть вказані на даній сторінці.

Відмова від відповідальності


Компанія не надає жодних прямих та/або непрямих гарантій, пов’язаних з функціонуванням веб-сайту, без обмежень власних прав чи прав користувачів. Використовуючи веб-сайт, ви погоджуєтеся, що всі матеріали надаються “як є”. Ми не гарантуємо придатність наших послуг до всіх цілей та не стверджуємо, що матеріали веб-сайту надаються вчасно, у повному обсязі та без помилок. Крім цього, ми не несемо відповідальності за точність, достовірність та актуальність інформації на веб-сайті.

Контактна інформація


Якщо у вас виникли питання стосовно наведених Положень та Умов, зв’яжіться з нами за адресою: quality@art-zvit.com.ua
Дякуємо, що використовуєте наш веб-сайт!
Дата останнього перегляду: 22.01.2019 р.