Акції

stock-img

Програма лояльності

Для всіх користувачів Арт-Звіт Pro, які використовують в своїй роботі електронні документи, впроваджено Програму лояльності, яка дозволяє отримувати індивідуальний підхід, високу якість послуг та можливість заощаджувати до 10%.

За умовами Програми лояльності користувачі, які використовують в своїй роботі Арт-Звіт Pro більше 2-х років отримують знижку 5% на вартість ліцензій. Знижка збільшується до 10% в залежності від терміну використання, таким чином вартість ліцензії на право використання Арт-Звіт Pro становить:

Акційні пропозиції ǀ Арт-Звіт Pro
Номенклатура
Вартість, в грн. без ПДВ

«Програма лояльності 2+». Програмний продукт Ліцензія «Арт-Звіт Pro» для фізичних осіб/ фізичних осіб-підприємців на 1 рік.

304,00

«Програма лояльності 2+». Програмний продукт Ліцензія «Арт-Звіт Pro» для юридичних осіб на 1 рік.

931,00

«Програма лояльності 2+». Програмний продукт Ліцензія «Арт-Звіт Лайт» для юридичних осіб – не платників ПДВ на 1 рік.

712,50

«Програма лояльності 2+». Програмний продукт Модуль «Термінальний» для юридичних осіб зі строком дії відповідно ліцензії.

475,00

«Програма лояльності 2+». Програмний продукт Модуль «Термінальний» для фізичних осіб/фізичних осіб-підприємців зі строком дії відповідно ліцензії.

142,50

«Програма лояльності 4+». Програмний продукт Ліцензія «Арт-Звіт Pro» для фізичних осіб/ фізичних осіб-підприємців на 1 рік.

288,00

«Програма лояльності 4+». Програмний продукт Ліцензія «Арт-Звіт Pro» для юридичних осіб на 1 рік.

882,00

«Програма лояльності 4+». Програмний продукт Ліцензія «Арт-Звіт Лайт» для юридичних осіб – не платників ПДВ на 1 рік.

675,00

«Програма лояльності 4+». Програмний продукт Модуль «Термінальний» для юридичних осіб зі строком дії відповідно ліцензії.

450,00

«Програма лояльності 4+». Програмний продукт Модуль «Термінальний» для фізичних осіб/фізичних осіб-підприємців зі строком дії відповідно ліцензії.

135,00

1 Згідно підпункту 196.1.6. статті 196 Податкового кодексу України операції, пов’язані з виплатою роялті (у значенні, встановленому пп. 14.1.25 ст. 14 розділу 1 «Загальні положення» Податково кодексу України). Не є об’єктом оподаткування на додану вартість.

Як стати учасником програми?

Учасниками програми лояльності автоматично стають всі користувачі Арт-Звіт Pro, які зробили замовлення на придбання ліцензії з самої програми або з сайту https://ols.imsa.ua/

Як дізнатися, яка в мене знижка?

Акційні пропозиції ǀ Арт-Звіт Pro

Під час замовлення рахунку на ліцензію Арт-Звіт Pro в самій програмі або на сайті https://ols.imsa.ua/ система автоматично буде визначати період, який зазначений суб’єкт підприємницької діяльності використовує в своїй роботі Арт-Звіт Pro та виставляти відповідний рахунок.

Як бачите, все просто! Замовляйте ліцензії через саму програму Арт-Звіт Pro або сайт https://ols.imsa.ua/, збільшуйте період використання Арт-Звіт Pro, заощаджуйте на наступних покупках.

Приємних покупок!

stock-img

Перехід з ліцензії Лайт на базову ліцензію КП Арт-Звіт Pro

    Спеціальна цінова пропозиція для переходу на базову ліцензію на використання Арт-Звіт Pro для користувачів, які:

  • Придбали ліцензію “Арт-Звіт Лайт” для юридичних осіб – неплатників ПДВ на 1 рік
    надається право на придбання базової ліцензії Арт-Звіт Pro для юридичних осіб, строк дії якої закінчується одночасно з закінченням строку дії раніше придбаної Ліцензії “Арт-Звіт Лайт”, за ціною 230 грн. 00 коп. без ПДВ.
  • Придбали ліцензію “Арт-Звіт Лайт” для фізичних осіб/фізичних осіб-підприємців – не платників ПДВ на 1 рік
    надається право на придбання ліцензії Арт-Звіт Pro для фізичних осіб/фізичних осіб-підприємців, строк дії якої закінчується одночасно з закінченням строку дії раніше придбаної Ліцензії “Арт-Звіт Лайт”, за ціною 240 грн. 00 коп. без ПДВ.