21 Грудня 2020 р.

Подання Звіту суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги в електронній формі

news-img1

Аудиторська палата України на своєму офіційному сайті інформує суб’єктів аудиторської діяльності про порядок складання та подання Звіту суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги (форма №1-аудит (річна)) за 2020 рік.


Звіт заповнюється державною мовою та подається до АПУ за вибором суб’єкта аудиторської діяльності в один із таких способів:

1) особисто або через уповноважену особу;

2) поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) засобами електронного зв’язку в електронній формі, з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» і «Про електронний цифровий підпис».


У разі подання суб’єктами аудиторської діяльності Звіту 1 та 2 способами, Звіт формується в електронному форматі Excel та надсилається на електронну адресу zvit1@apu.com.ua із обов’язковим підтвердженням на паперовому носії.


У разі подання суб’єктами аудиторської діяльності Звіту 3 способом, а саме: за допомогою засобів електронного зв’язку в електронній формі, суб’єкти аудиторської діяльності мають змогу зробити це безкоштовно, завантаживши демо-ліцензію програми «Арт-звіт Pro».

 

Вас може зацікавити