17 Лютого 2021 р.

Згода на обробку персональних даних для сканування трудової книжки співробітника

news-img1

Як ми вже повідомляли, нещодавно було прийнято Закон про електронні трудові книжки.

Який передбачає, що запроваджується облік трудової діяльності працівника в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Наповнення Держреєстру даними, які містяться в паперових трудових книжках, буде проведено у перехідний період протягом 5 років. Тобто протягом найближчих 5 років буде використовуватися як паперовий, так і електронний варіант трудової книжки.

15 лютого Голова Верховної Ради України підписав Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі” (зареєстровано як законопроект №3623), який було передано на підпис Президенту України.

Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області повідомило, що роботодавцям необхідно пам’ятати про низку вимог до сканкопій документів, які подаються до ПФУ.

  • СКАНОВАНІ КОПІЇ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ З ОРИГІНАЛІВ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ ТА ДОКУМЕНТІВ ПРО СТАЖ;
  • СКАН-КОПІЯ ПОВИННА БУТИ КОЛЬОРОВА;
  • СКАНУВАТИ НЕОБХІДНО УСІ ЗАПОВНЕНІ СТОРІНКИ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ В ХРОНОЛОГІЧНОМУ ПОРЯДКУ (НЕЗАПОВНЕНІ СТОРІНКИ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ (ВКЛАДИША) СКАНУВАТИ НЕ ПОТРІБНО);
  • СКАН-КОПІЯ МАЄ БУТИ ЧІТКА ТА ЧИТАБЕЛЬНА;
  • ВІДСКАНОВАНІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНО ЗБЕРІГАТИ У ФОРМАТИХ JPG АБО PDF;
  • РОЗМІР КОЖНОГО ФАЙЛА НЕ МАЄ ПЕРЕВИЩУВАТИ 1 МБ;
  • НАЗВИ ФАЙЛІВ МАЮТЬ ВІДПОВІДАТИ ВИДУ ВІДСКАНОВАНОГО ДОКУМЕНТА

Також слід пам’ятати, що співробітник, трудова книжка якого буде скануватися, повинен надати Пенсійному фонду України згоду на обробку його персональних даних.

Cканована копія згоди працівника щодо надання дозволу на обробку його персональних даних є складовою відомостей, поданих страхувальником до ПФУ.

Користувачі нашої програми можуть роздрукувати згоду на обробку його персональних даних прямо з програми за шляхом “Файл” – “Друковані бланки” – “ПФУ”.


Підписуйтесь на наш канал у Telegram та нашу сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі останніх подій та оновлень програми.

Вас може зацікавити