10 Листопада 2021 р.

Вітаємо з міжнародним Днем бухгалтера!

news-img1

Сьогодні 10 листопада в світі відзначається професійне свято бухгалтерів – Міжнародний день бухгалтера. Цей день святкують в багатьох країнах світу, адже бухгалтерія – одна з точних і найважливіших професій.


Дата святкування була обрана не випадково, а через те, що саме 10 листопада 1494 року венеційський математик Луки Пачолі видав книгу “Summa de Arithmetica, Geometria, Proportioni et Proportionalita” (“Все про арифметику, геометрію і пропорції”). В ній поміж іншого містився докладний опис бухгалтерських ордерів, системи щоденного зведення дебету і кредиту, обліку активів, пасивів, капіталу тощо. Завдяки цій книзі Луку Пачолі прозвали “батьком бухгалтерії”.


Зараз не можливо уявити собі життя без такої професії, як бухгалтер, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожного з нас. Від блискучих знань, уважності та відповідальності та досвіду бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.


Тож, від щирого серця вітаємо з міжнародним професійним святом найбільш пунктуальних та прагматичних людей у світі!

Бажаємо якомога більше спокійних днів та яскравих вихідних! Успіхів у всіх справах, безпомилкової звітності, легких перевірок, вдячних керівників та поваги від колег!

Вас може зацікавити