23 Січня 2020 р.

Подання звіту про надані послуги за 2019 рік до Аудиторської палати України

news-img1

Шановні користувачі!

У версії 5.5.7 надано можливість подання електронної звітності суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги до Аудиторської палати України (далі – АПУ) з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис».

Рішенням Ради АПУ від 28.08.2019 р. № 19/1 за погодженням Державною службою статистики України та ДУ «ОСНАД» затверджено нову форму звіту та інструкцію про його складання:

  • Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги форма №1 – аудит (річна) переглянути / завантажити
  • Інструкція про складання та подання звітності за формою №1 – аудит (річна) “Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги” переглянути / завантажити

Відповідно до Інструкції про складання та подання звітності за формою №1–аудит (річна) «Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги» суб’єкти аудиторської діяльності подають не пізніше 28 лютого року, наступного за звітним.

Звітність до АПУ суб’єкти аудиторської діяльності мають можливість складати та подавати на безоплатній основі, встановивши демо-версію програми Арт-Звіт Pro

Інформаційне повідомлення АПУ про порядок подання Звіту суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги (форма №1-аудит (річна)) за 2019 рік.

Вас може зацікавити