4 Вересня 2020 р.

Підтримку Windows XP завершено

news-img1

Шановні користувачі!

Вкотре нагадуємо, що корпорація Майкрософт завершила підтримки Windows XP. Тому рекомендуємо оновити свій ПК до операційної системи Windows 10 або обрати новий комп’ютер.

Що означає кінець підтримки Windows XP?

Корпорація Майкрософт надавала підтримку Windows XP протягом останніх 12 років, проте наразі технічна допомога для Windows XP більше не надається, включно з автоматичними оновленнями, які допомагають захистити комп’ютер.
Корпорація Майкрософт також припинила надавати Microsoft Security Essentials для завантаження у Windows XP. Якщо Microsoft Security Essentials інстальовано, ви ще деякий час отримуватимете оновлення сигнатур програм захисту від зловмисного програмного забезпечення.

Однак зауважте, що захист від зловмисних програм за допомогою Microsoft Security Essentials (або іншого антивірусного програмного забезпечення) неефективний на комп’ютерах, які не отримують останні оновлення безпеки. Це означає, що використання операційної системи Windows XP не гарантує безпеку й не виключає зараження.

Що трапиться, якщо продовжити використання Windows XP?

Якщо ви продовжите використовувати Windows XP після завершення підтримки цієї версії, ваш комп’ютер працюватиме як і раніше, але стане вразливішим до вірусів та інших небезпек.

Також завершено підтримку Internet Explorer 8, тому використання цієї версії браузера для пошуку в Інтернеті на комп’ютері під керуванням Windows XP пов’язане з підвищеною небезпекою. Крім того, багато виробників продовжують оптимізувати обладнання та програмне забезпечення для роботи з новішими версіями Windows, тому можна очікувати, що дедалі більше програм і пристроїв не працюватимуть із Windows XP.

Далеко не всі старі комп’ютери можуть працювати під керуванням Windows 10 (найновішої версії Windows).

Рекомендуємо вам переглянути сторінку специфікацій Windows 10, щоб дізнатися, чи ваш ПК відповідає системним вимогам для Windows 10.

Вас може зацікавити