30 Вересня 2020 р.

Особистий кабінет на нашому сайті

news-img1

Шановні користувачі!


Вже понад 5 років існує наш магазин електронних послуг, в якому швидко та зручно в режимі онлайн Ви можете придбати будь-які типи ліцензій програми Арт-Звіт Pro, сервісу для обміну електронними документами Мій Арт-Офіс, подовжити термін дії кваліфікованих електронних підписів.

За весь цей час сформовано та підписано більше мільйона електронних документів, це значить, що близько 430 дерева збережено від вирубки.


Функціонал магазину електронних послуг щороку удосконалюється з метою пришвидшення процесу отримання послуги клієнтом.

Для вашої зручності на нашому сайті додано “Кабінет”, в якому ви можете керувати ліцензіями усіх Ваших підприємств та отримувати онлайн послуги з продовження дії кваліфікованих електронних підписів, переглядати історію всіх онлайн замовлень.


На період пандемії COVID-19 ми рекомендуємо Вам максимально використовувати електронні сервіси та здійснювати покупки онлайн в нашому інтернет-магазині з метою уникнення масових скупчень людей та тим самим убереження Вашого здоров’я.

Тож, заходьте на наш сайт, тисніть у верхньому правому куті “Кабінет” та здійснюйте онлайн покупки ліцензій та електронних ключів.

Вас може зацікавити