21 Травня 2019 р.

Обмін електронними документами в Арт-Звіт Pro з контрагентами

news-img1

Шановні користувачі!

 

Повідомляємо Вам, що для користувачів програми з’явилась унікальна можливість – обмін документами з користувачами різних програм.

Для цього розробниками програми за останні місяці було реалізовано інтеграцію з сервісами електронного документообігу: “Арт-Офіс”, “Вчасно” та “ПТАХ”, що дало змогу користувачам обмінюватись документами безпосередньо з самої програми.

 

Суть інтеграції

Дана інтеграція надає можливість користувачу працювати в звичному інтерфейсі програми, отримувати та підписувати кваліфікованим електронним підписом документи, які були створені контрагентом в іншій програмі або сервісі.

Нагадаємо, що наявні на ринку України сервіси електронного документообігу несумісні між собою, таким чином обмін електронними документами може здійснюватися лише всередині таких сервісів, тобто між його користувачами. З огляду на постійно зростаючий запит користувачів програми на обмін первинними документами з користувачами інших програм та сервісів нами було прийнято рішення щодо інтеграції з найбільш популярними та широко використовуваними сервісами електронного документообігу.

Важливо: Обмін з сервісами електронного документообігу “Вчасно” та “ПТАХ” реалізовано лише для вхідних документів, тобто сформованих у програмах та сервісах: M.E.Doc, “СОТА”, FlyDoc, FREDO та “Вчасно”. Після підписання в перелічених програмах або сервісах документів, сформованих для контрагента користувача Арт-Звіт Pro, такі документи стають доступними для підписання в програмі за допомогою методів, описаних в АРІ. Після підписання документів в програмі статус документів змінюється і він стає підписаний з обох сторін. Контрагент, ініціатор підписаного документа, в своїй програмі чи сервісі бачить, що документ підписаний з обох сторін.

 

Переваги такої інтеграції

для керівника:

  • економія витрат на друк та логістику документів

  • автоматизація контролю роботи з документами на підприємстві та обміну ними з контрагентами

  • он-лайн узгодження, коментування документів

  • розподілення та контроль прав доступу співробітників до документів в рамках утиліти для адміністрування в програмі

для бухгалтера:

  • швидкий обмін документами в електронному вигляді

  • побудова та візуалізація зв’язків між документами

  • повідомлення про наявність документів на підпис

  • звичний інтерфейс для роботи з первинними документами

 

Налаштування обміну

Для налаштування документообігу із контрагентами, які використовують для роботи сервіс “Вчасно”, необхідно виконати дії, наведені у інструкції.

Налаштування та документообіг із контрагентами, які використовують для роботи програму M.E.Doc або інші програми, які підключені до сервісу ПТАХ виконується за інструкцією.

Налаштування та документообіг з користувачами будь-яких інших програм здійснюється за допомогою системи обміну електронними документами Арт-Офіс згідно інструкції.

 

Обмін даними з обліковими системами

Обмін даними з обліковими системами здійснюється за допомогою методів взаємодії через СОМ-інтерфейс. Детальний опис методів взаємодії з програмою Арт-Звіт Pro через Com-інтерфейс наведений у розділі Головна – Інсталяції та у новині на нашому сайті. Відео-інструкція з обміну первинними документами між програмою Арт-Звіт Pro та 1С.

Вас може зацікавити