23 Квітня 2021 р.

Імпорт даних з DBF файлів для формування об’єднаної звітності ПДФО та ЄСВ

news-img1

Шановні користувачі!


В програмі реалізовано імпорт даних з інших облікових ERP-систем, таких як 1С:Підприємство, Парус, тощо, для заповнення форм об’єднаної звітності ПДФО та ЄСВ [звіт J/F0510506 – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок)].

Імпорт здійснюється через файли у форматі DBF, форма яких відповідає встановленій структурі.


Імпорт даних з dbf-файлів здійснюється для Додатків 1-6 для звіту J0500106 – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску на основі довідника прийнятих/звільнених співробітників та для Додатків 1-4 для звіту F0500106 – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску на основі довідника прийнятих/звільнених співробітників.


Процес виконання операції з імпорту даних описано тут.

Для коректного імпорту даних необхідно, щоб DBF-файли відповідали встановленій структурі. В таблицях за посиланням наведено структуру DBF-файлу для імпорту в Додатки податкового Розрахунку.

Увага! Якщо структура DBF-файлу буде відрізнятися від встановленої – імпорт буде виконаний некоректно.


Відео “Iмпорт даних з dbf-файлів для Додатків 1-6 для звіту J0500106 та для Додатків 1-4 для звіту F0500106

Вас може зацікавити