11 Листопада 2019 р.

Завершення підтримки операційної системи Windows XP

news-img1

Шановні користувачі!

Корпорація Microsoft в цьому році офіційно повідомила про завершення підтримки Windows XP

Як повідомляється на офіційній сторінці Microsoft “Корпорація Майкрософт надавала підтримку Windows XP протягом останніх 12 років. Однак тепер прийшов час – і для нас, і для наших партнерів із постачання обладнання та програмного забезпечення – вкладати кошти в розвиток сучасніших технологій, щоб і надалі дивувати вас новинками. Тому технічна допомога щодо Windows XP більше не надається, включно з автоматичними оновленнями, які допомагають захистити комп’ютер”.

Корпорація також повідомляє, що уже не можна буде завантажити програму Microsoft Security Essentials для Windows XP. Це означає, що захист від зловмисних програм за допомогою Microsoft Security Essentials (або іншого антивірусного програмного забезпечення) неефективний на комп’ютерах, які не отримують останні оновлення безпеки. Таким чином використання операційної системи Windows XP не гарантує безпеку й не виключає зараження.

Що трапиться, якщо продовжити використання Windows XP?

Якщо ви продовжите використовувати Windows XP після завершення підтримки цієї версії, ваш комп’ютер працюватиме як і раніше, але стане вразливішим до вірусів та інших небезпек. Також Корпорація Майкрософт повідомила, що буде завершено підтримку Internet Explorer 8, тому використання цієї версії браузера для пошуку в Інтернеті на комп’ютері під керуванням Windows XP буде пов’язане з підвищеною небезпекою.

Які плани розробників Арт-Звіт Pro по підтримці Windows XP?

Зважаючи на те, що команда розробників програми Арт-Звіт Pro оптимізує обладнання та програмне забезпечення для роботи з новішими версіями Windows, орієнтовно з 1 січня 2020 року програма перестане працювати із Windows XP.

Які висновки потрібно зробити? 

Корпорація Microsoft рекомендує користувачам, які використовують Windows XP, забезпечити захист свого комп’ютера після завершення підтримки вказаної операційної системи в два способи:

1. Оновити поточну операційну систему на комп’ютері

Рекомендовані нами операційні системи Windows 7, Windows 8 та Windows 10. Далеко не всі старі комп’ютери можуть працювати під керуванням Windows 10 (найновішої версії Windows). Рекомендуємо дізнатися на сторінці характеристик Windows 10, чи відповідає ваш комп’ютер системним вимогам для Windows 10. Докладніші відомості щодо оновлення операційних систем читайте в розділі запитань і відповідей Корпорації.

2. Придбати новий комп’ютер

Якщо ваш комп’ютер не може працювати під керуванням Windows 10, можливо, слід придбати новий.

Вас може зацікавити